Świat według Google - mapy satelitarne ciekawych miejsc, zdjęcia satelitarne: Najciekawsze mapy i zdjęcia satelitarne

Wybierz kategorię

Na skróty » Zdjęcia satelitarne miast | Opisy zawierające filmy | Ostatnio dodane | Zgłoszenia ciekawych miejsc

Losowo wybrane miejsca:

Reklamy:

F-117 Stealth Fighter, Palmdale, California, USA

Dodano dnia 30-07-2005 / / Linki: Google Earth, Google Maps, Yahoo! Maps, Virtual Earth / Najbliżej położone miejsca
 
 

Podesłał: Jeronimo5 Responses to “F-117 Stealth Fighter, Palmdale, California, USA”

 1. rossonero Says:

  Wiem, że F-117 jest w technologii stealth czyli że jest niewidoczny dla radarów. Ale nie wiedziałem, że ta technologia pozwala także ukryć samolot przed wzrokiem obserwatora. Bo mówiąc szczerze to ja tu żadnego F-117 nie widze.

 2. Daniel Says:

  nie jestem pewien czy to jest akurat F-117 (z takim opisem dostałem zgłoszenie) ale między budynkami - (prostokąt z beżowym dachem i prostokąt z szarym dachem) stoi sobie czarny samolot - sporo większy od zaparkowanych naokoło samochodów - to pewnie F-117, no chyba że inny model - to proszę o info, będzie poprawka :-)

 3. slamaker Says:

  Rzeczywiście jest :-)

 4. Tarkin Says:

  Ja nie widzę tu nic więcej pozaz czarną trójkątną plamą. Gdyby bylo widać ogon to sprawa byłaby prosta. Natomiast u góry stoją dwa szare samoloty, które wyglądają na U-2 (U-2; długość- ok. 19m, rozpiętość- ok. 31m). Proporcje i gabaryty chyba się zgadzają. Nie są czarne, gdyż nie służą już jako samoloty szpiegowskie- jeśli to one, bo nie jestem pewien.

 5. KEMOT Says:

  Pragnę zwrócić Państwa uwagę, że w północnej części bazy mniej więcej w środku jej szerokości znajdują się 2 hangary które kształtem idealnie pasowałyby na SR-71 “Blackbird” ale rozmiary są znacznie większe (dł. 90m) Ciekawe do czego to było przygotowane?. Może ktoś zna temat bo ja jestem raczej lajkonikiem w tych sprawach;0) Pozdrawiam.

Leave a Reply

info