Świat według Google - mapy satelitarne ciekawych miejsc, zdjęcia satelitarne: Najciekawsze mapy i zdjęcia satelitarne

Wybierz kategorię

Na skróty » Zdjęcia satelitarne miast | Opisy zawierające filmy | Ostatnio dodane | Zgłoszenia ciekawych miejsc

Losowo wybrane miejsca:

Reklamy:

Centrum Handlowe M1, Kraków, Polska

Dodano dnia 07-11-2005 / / Linki: Google Earth, Google Maps, Yahoo! Maps, Virtual Earth , Mapy Onet(Zumi) / Najbliżej położone miejsca
 
 

Krakowskie Centum Hanlowe M1 Jest w nim ponad 90 sklepów do największych z nich należą: Real - hipermarket spożywczo-przemysłowy, Media Markt - market elektroniczny, Praktiker - market budowlany. Ponadto w pasażu handlowym Centrum znajdziecie Państwo sklepy: New Yorker, Deichmann, Adler, Sport&More, Galpeks, Adidas, 4 you, Big Star, Lee, Levi's, Camaieu, Carry, Diverse, Gino Rossi, Lee Cooper, Nike, House of Colors, Puma, Ravel, Sephora, Solar, Sunset Suits, Vistula, Simple, Wrangler i inne.

Podesłał: tomek2 Responses to “Centrum Handlowe M1, Kraków, Polska”

 1. misiella Says:

  Adlera już nie ma. Jest H&M za to :)

 2. horecki Marek Says:

  Zwracam się z prośbą o udzielenie zgody na ustawienie automatu sprzedającego gumy do żucia na terenie Państwa obiektu.

  Prowadzę działalność gospodarczą i zajmuję się sprzedażą gum do żucia z automatów sprzedających. Pragnąłbym postawić taką maszynę na terenie Państwa punktu sprzedaży. Automat mój to dwie kule – w których znajdują się gumy, umieszczone na dwupoziomowym stojaku (zdjęcie w załączeniu), zajmuje on powierzchnię ok. 0,5 m2. Gumy te sprzedawane byłyby w cenie 1 zł za sztukę.

  Gumy sprzedawane z mojego automatu posiadają Świadectwo Dopuszczenia do Obrotu wydane przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Bielsku – Białej.

  Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojej oferty. W przypadku Państwa pozytywnej odpowiedzi proszę o kontakt, w celu omówienia szczegółów współpracy i przedłożenia wszystkich dokumentów.

  Proszę o podanie kosztu najmu za taką maszynę.

  Marek Horecki

Leave a Reply

info