Świat według Google - mapy satelitarne ciekawych miejsc, zdjęcia satelitarne: Najciekawsze mapy i zdjęcia satelitarne

Wybierz kategorię

Na skróty » Zdjęcia satelitarne miast | Opisy zawierające filmy | Ostatnio dodane | Zgłoszenia ciekawych miejsc

Losowo wybrane miejsca:

Reklamy:

Kolejne zielone światła (UFO?), Warszawa, Polska

Dodano dnia 04-05-2007 / / Linki: Google Earth, Google Maps, Yahoo! Maps, Virtual Earth , Mapy Onet(Zumi) / Najbliżej położone miejsca
 
 

Kolejne zielone światła w Warszawie.

Podesłał: Kamil04049 Responses to “Kolejne zielone światła (UFO?), Warszawa, Polska”

 1. kacper Says:

  to nie są kosmici, ponieważ to zielone jest ze sobą bliźniaczo podobne… więc może są to znani bracia K testujący nowe kamizelki odblaskowe dla policji?

 2. karol Says:

  To nie może być ufo. Proszę zauważyć, że te dwa obiekty dają wyraźny cień,zgone z kątem padania cienia innych obiektów.

 3. Cezary Says:

  Niezupełnie. Cienie nie są zgodnie z kierunkiem słońca. Porównaj kierunek cienia rzucanego przez drzewa i np. słup ogłoszeniowy na skrzyż. z Tamką. Cienie zielonych obiektów są odchylone o ok 25-30 stopni w kier wschodnim. Odległość cienia od ziemi (obiekty nie stoja na ziemi, bo cienie są oderwane) wskazuje, że sa ok 2-3 metry ponad. Przez porównanie z samochodami na ul. Zajęczej mozna określić ich średnicę na ok 3 metry.
  Oba znajdują się na (nad?) jezdnią, którą kilka sekund wcześniej jechał biały mikrobus a zaraz na nie powinny wjechać dwa samochody z ul. Zajęczej (nakaz skrętu w prawo!). Poza tym prawy z tych obiektów znajduje się na przeciwnym pasie jazdy.
  Mam wątpliwości, ponieważ taka sytuacja na jezdni jest praktycznie nieprawdopodobna, więc musiałaby byc komentowana przez przynajmniej kilka osób, świadków tego zdarzenia (kierowcy trzech samochodów i ew. pasażerowie).

  I NIKT TEGO NIE WIDZIAŁ?

  Może są to mikrokrople na materiale do skanowania?

 4. mandrake Says:

  Ta sytłacja juz dawno została wyjaśniona … jest milion takich zdjęć na google earth z podobnymi opisami np. “dziwne zielone światło” albo “zielone ufo” itp. Jest to po prostu błysk z szyby samochodowej… Dlaczego nie ma tego błysku na innych samochodach ponieważ na powstanie takiego błysku na zdjęciu składa się wiele róznych czynników. Łatwo spostrzec że światła takie występują przeważnie na poboczach dróg, na ulicach, na podjazdach pod domami.

 5. konrad Says:

  tak to są samochody

 6. Daniel Says:

  pieprzą o tym UFO że głowa boli

 7. Daniel Says:

  żarty se robią z ludzi o ufo a ufo wcale nie ma

 8. Jacek Says:

  Mikrokrople! UFO! Ludzie, co wyście za trawę palili? Wrzućcie na luz, serio, ufo nie ma, podobnie jak krasnoludków, cudów i innych bajek.

 9. metallonica Says:

  A czy tylko mnie dziwi fakt, że po powiększeniu miniatury żadnych efektów czarodziejskich nie ma? Co Wam, ludzie, odbiło?

Leave a Reply

info